Протезування зубів керамічними вінірами


Завжди цінуватиметься особлива, відкрита посмішка, що викликає прихильність до себе своєю неповторністю і чарівністю. Одне з перших, що помічають – це ваша посмішка. Тут важливі усі моменти, починаючи від кольору зубів і закінчуючи формою. Такими самими принципами керуються і лікарі-стоматологи, створюючи яскраві посмішки, що запам’ятовуються.
Безліч різних чинників відбиваються на здоров’ї і зовнішньому вигляді ваших зубів. Різні хвороби, такі як гіпоплазія емалі, флюороз, клиновидний дефект, шкідливі дії трудових умов, порушення, пов’язані з шлунково-кишковим трактом, системою крові, і навіть неправильний прийом ліків – усе це негативно позначається на естетичному вигляді вашої посмішки.

На даний момент стоматологія володіє безліччю методів поліпшення здоров’я і зовнішнього вигляду зубів, можна усунути будь-які дефекти зубів – зміни форми і кольору, міжзубні щілини, потемніння пломб інші дефекти, що псують зовнішній вигляд вашої посмішки. До даних технологій можна зарахувати використання вінірів або вінірних покриттів, що є щонайтоншими пластинками фарфору, які кріпляться на передні сторони зубів. Саме таким чином можна добитися ідеальної посмішки.
Використання керамічних вінірів – це, мабуть, найзручніша методика створення яскравої посмішки, що запам’ятовується. Установка керамічних вінірів не вимагає серйозного втручання в зуб, вимагається тільки сточити близько 0,5 мм зубного покриття. Ця методика набагато консервативніша, ніж відновлення зовнішнього вигляду зубів за допомогою зубних коронок. За допомогою керамічних вінірів можна абсолютно змінити зовнішній вигляд зубів – коригуванню піддаються розмір, колір, форма зуба. Звичайно ж, використання цієї методики не єдиний спосіб відновити естетичний вигляд зубів, але це буде простіше і найшвидше.
Установку вінірів застосовують тоді, коли передні зуби або зруйновані, або вже змінили колір. Використання вінірів дозволяє надати вашим зубам потрібну форму і білосніжність. Також вініри захищатимуть ваші зуби.
Виготовляють керамічні вініри враховуючи форму ваших зубів, колір і ваші побажання. Установкою вінірів домагаються потрібного естетичного ефекту, при цьому мінімально травмуючи зуб під час установки, крім того вініри надійні і довго служитимуть вам.
Керамічні вініри застосовуються лікарями-стоматологами з метою досягти більшого естетичного ефекту при дефектах зубного ряду різної складності і кольору зубів, в першу чергу це:
– Зубні відламування
– Міжзубні щілини
– Стирання
– Флюороз, тетрациклінові зуби, що виражаються в зміні кольору
– Клиновидний дефект
– Зміна форми зубів
– Старі пломби зі зміненим кольором
– Наслідки різних травм, лікування кореневого каналу
Ви обов’язково повинні знати наступні факти, що відносяться до установки керамічних вінірів:
– Установка керамічних вінірів спричиняє за собою безповоротні наслідки, це пов’язано з тим, що при установці вимагається видалити близько 0,5 мм зубної емалі.
– Під час підготування зубів найчастіше доводиться прибігати до анестезії.
– Керамічні вініри виготовляються протягом тижня, на цей проміжок можна встановити реставрації на якийсь час.
– Після видалення зубної емалі деякий час може бути збільшена чутливість до холодного і гарячого.
– Після приклеювання, керамічні вініри утворюють єдине ціле з вашим зубом, проте краще уникнути вживання занадто твердої їжі.
– Установка керамічних вінірів не означає, що за зубами можна доглядати як-небудь.


Київ, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Луцьк, Вінниця, Чернівці, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Черкаси, Житомир, Нововолинськ, Біла Церква, Коломия, Самбір, Полтава, Кам'янець-Подільський, Червоноград, Стрий, Хуст, Умань, Ковель, Мукачево, Новояворівськ, Жовква, Золочів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Теги: як часто змінювати пломби на зубах, можно змінити розмір зуба?, накладні зуби

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *