Дієві методи вибілювання зубів в домашніх умовах

Вибілювання зубів – це послуга, до якої прибігають не лише люди, чиї звички негативно позначаються на стані емалі (любителі солодкого, кави і сигарет).
На стан зубів впливає також якість їх очищення, — поспішно почищені зуби також з часом жовтіють. Дантисти радять приділяти не менше чотирьох хвилин очищенню зубів. В результаті, на зубах не повинно бути і краплі нальоту (особливу увагу варто приділити нижній частині зубів), адже саме він сприяє утворенню жовтизни і каменів. Після їжі також бажано полоскати порожнину рота.
Поширена думка, що білі зуби – результат вживання кальцію і підтримки здоров’я зубів. Насправді ж, істинна причина — це генетична схильність. Проте, вибілити зуби можна також застосовуючи спеціальні пасти для вибілювання. Потішно, але найздоровішій емалі властивий жовтуватий відтінок.

Які бувають способи вибілювання зубів будинку?
Давайте ж розглянемо найбільш популярні способи надання зубам білого кольору в домашніх умовах.
Насправді, їх існує досить багато і кожен може підібрати найбільш відповідний. Для більшості представників середнього класу професійне відбілювання – занадто дорога надмірність. Деякі не хочуть проходити цю процедуру, побоюючись пошкодити зубну емаль.
Вибілювання зубної емалі вдома, може бути і не такий ефективний спосіб, але значно дешевший. При цьому важливо дотримуватися описаних рекомендацій, оскільки головне завдання – не зашкодити своєму здоров’ю.

Вибілювання зубів, по суті, — це надання світлого відтінку зовнішньому шару емалі за допомогою певних методів і процедур. Результатом є білосніжна карколомна посмішка. При цьому не варто забувати і про підводні камені: до початку проведення процедур бажано проконсультуватися з дантистом, який визначить тип вашої емалі і, виходячи з цього, підбере найбільш відповідний спосіб вибілювання. Якщо не хочете за декілька місяців спостерігати плями різних відтінків на зубах, не нехтуйте радами.
Отже, у вас сформувалося чітке рішення зайнятися вибілюванням своїх зубів, і особистий дантист схвалив його. Самий час підібрати оптимальний тип вибілювання.
Найпопулярнішими способами вибілювання вважається використання активованого вугілля, соди, лимона, пасти з перекисом водню, відбілювальні засоби.

Вибілювання за допомогою спеціальної пасти
Цей метод є найбільш дешевим і простим. Як можна здогадатися, і дуже неефективним. За допомогою такої пасти можна ефективно зняти тільки наліт, сам же колір емалі при цьому не міняється. Щоб не завдати шкоди своїм зубам краще застосовувати таку зубну пасту нетривалий період часу (місяць-два).

Вибілювання за допомогою звичайного активованого вугілля
Цей засіб отримується у будь-якій аптеці за сущі копійки. Перед застосуванням його дроблять, а потім чистять зуби. Таким чином, можна ефективно зняти наліт і освітлити зовнішній шар емалі. Такий спосіб абсолютно безпечний для емалі, але, на жаль, малоефективний. Проте, необхідно дотримуватися певних заходів безпеки, а саме – несильно натискати на щітку, щоб не подряпати емаль.

Використання соди і лимона для вибілювання
Є ще декілька елементарних способів, застосовних в домашніх умовах. Ви можете втирати лимонні кірки в зуби або розтирати їх марлею, яка заздалегідь просякнута содою. Ці методи до смішного прості і надзвичайно ефективні, але мають небезпечні побічні ефекти – підвищення чутливості зубів.

Використання спеціального гелю для вибілювання
Цей метод вважається найбільш професійним. Спеціальний гель можна купити у стоматолога, який і підбере оптимальний для вас склад. Існує два способи його застосування:
– нанесення складу пензликом. Після застигання гель потихеньку змивається слиною. Щоб побачити результати, треба наносити гель хоч би три тижні. Ефект залишається надовго, та і сам метод не шкодить емалі зубів;
– використання капи, яка одягається на ніч. У цю капу наноситься сам гель. Перевага методу – швидші результати. Але існує певна небезпека дії перекису водню, який може зробити зуби чутливішими.

Як вважають стоматологи, природним кольором для емалі є жовтуватий. Така емаль, може, і негарна, але міцна. Тому треба спочатку зважити своє рішення вибілювати зуби. Як би то не було, застосовуйте найбільш нешкідливі засоби, адже здоров’я в цьому випадку – на першому місці.

Усі матеріали носять виключно інформаційний характер. Якщо вас турбує зубний біль, або інші стоматологічні проблеми - будь-ласка, зверніться за консультацією до лікаря. (Безкоштовні консультації у м. Києві та м. Одесса)

Теги: вибілюванні зубів, чи можна вибілювати зуби, вибилиння зубив

Коментарі 1 коментар

  • Відбілювати зуби в домашніх умовах реально, проте люди часто не дотримуються певних заходів безпеки і не отримують результату взагалі або ці спроби завершуються пошкодженнями емалі. Я вважаю краще довіритись стоматологу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *