Система вибілювання зубів Brilliant. Чудо-олівець (фломайстер)

Для вибілювання зубів в домашніх умовах існує сучасна система – Brilliant.

На жаль, сьогодні не у всіх з’являється час, щоб прийти на прийом до стоматолога. Більше того, багато людей, яким необхідно звернутися до фахівця, просто бояться лікарів цього профілю. Таким чином, далеко не усі регулярно відвідують стоматолога і отримують професійне лікування.

Відомо, що спосіб життя і умови харчування сучасної людини не найкращі. Паління, нерегулярне чищення зубів, пристрасть до кави, червоного вина, сподіваюся, а також продуктам харчування, які насичені харчовими барвниками, призводять або до потемніння емалі зубів, або до того, що вона покривається темними плямами.

Проблеми, пов’язані з потемнінням емалі зубів можна вирішити лише провівши якісну процедуру вибілювання. Благо, що сьогодні за допомогою системи Brilliant зробити це можна дуже просто і досить швидко.

Особливості і технологія застосування системи

Найбільш поширеною проблемою, яка виникає при вибілюванні зубів, являється те, що під впливом перекису карбаміду або перекису вуглецю, присутніх в невеликій концентрації (3-10%) у більшості відбілювальних засобів, відбувається поступове вимивання кальцію, що знаходиться в емалі зубів.

Це призводить до того, що зуби стають чутливішими. Крім того, вони можуть почати дуже болюче реагувати на зовнішні подразники, наприклад: температуру, солодку або кислу їжу і так далі.

Система вибілювання зубів Brilliant розроблена американськими фахівцями компанії Lornamead з тією метою, щоб назавжди забути про проблему чутливості зубів, яка могла виникати при їх вибілюванні. До складу описуваного комплексу не входять перекисні сполуки. Він може без рецепту лікаря відпускатися в аптеках. При цьому варто відмітити, що консультація з фахівцем перед застосуванням системи вибілювання не стане зайвою у будь-кому випадку.

Представлений комплекс для вибілювання зубів включає:

 • відбілювальний гель
 • каталізатор
 • відбілювальну зубну пасту
 • зубну пластину Duplex, яка запатентована
 • спеціальний олівець
 • шкалу, що дозволяє вимірювати відтінки кольору зубів

Процедура вибілювання зубів комплексом Brilliant складається з наступних етапів:

 1. За допомогою спеціального олівця необхідно нанести на зубну емаль каталізатор (розчин хлориду натрію), який прискорює відбілювальний процес.
 2. На поверхню зубів, оброблену каталізатором, наноситься відбілювальний гель.
 3. Коли гель з каталізатором з’єднаються, починається процес вибілювання емалі.
 4. Через декілька хвилин, в порожнині рота необхідно відновити природний рівень PH. Що робиться за допомогою зубної пасти.

Гранично зручний і дуже простий в застосуванні олівець Brilliant. Відбілювальний склад, що наноситься за допомогою двостороннього пензлика, засихає менш ніж за 30 секунд.

Відразу ж після проведення процедури вибілювання зубів можна повертатися до звичайного ритму життя. Проте в цілях досягнення максимального результату не рекомендується палити, приймати їжу і напої, з яких міститися харчові барвники, впродовж двох годин після сеансу.

У разі дотримання усіх норм, запропонованих в інструкції, зубна емаль вже через тиждень після початку курсу вибілювання стане світлішою на 3-4 тони.

Повний курс вибілювання розрахований на 30 днів. Проводячи по дві процедури в день, вже через 15 днів можна бути упевненими, що емаль зубів стане світліша на 7 тонів.

Переваги комплексу Brilliant:

Крім того, у складі відбілювального препарату не міститься перекисні сполуки, у комплексу Brilliant є ще немало переваг:

 1. Запатентована пластина робить можливим проводити одночасне ефективне вибілювання зубів нижнього і верхнього рядів.
 2. При використанні комплексу Brilliant ризик виникнення алергічних реакцій і виникнення роздратування тканин пародонту мінімальний. Це досягнуто шляхом скорочення часу контакту ясен і зубів з активними компонентами відбілювального засобу у 2-3 рази в порівнянні з іншими відбілювальними препаратами.
 3. Пломбам, коронкам і іншим зубним протезам препарат Brilliant не завдає ніякої шкоди.
 4. Для того, щоб провести сеанс вибілювання описуваним препаратом вимагається мінімум часу. Повний курс вибілювання також дуже недовгий. Ця обставина важлива для зайнятих людей.
 5. Приємний смак препарату робить вибілювання комфортним, а м’яка формула є відповідною для найвідчутніших зубів.
 6. Після проведення процедури немає необхідності проводити особливі заходи по видаленню препарату з порожнини рота: не треба спеціально чистити зуби або полоскати рот.
 7. Brilliant – дуже компактний комплекс, який можна носити в косметичці або навіть кишені, що робить вибілювання на відпочинку, в дорозі або на роботі елементарним.
 8. Для вибілювання зубів не потрібно додаткові аксесуари. Усе необхідне міститься в комплекті комплексу Brilliant.

Профілактика

Нема такої методики вибілювання зубів, яка могла б похвалитися максимальною ефективністю, якщо не дотримуються заходи профілактики. Система Brilliant не є виключенням. Ось ці заходи:

 1. Відповідальне відношення до гігієни порожнини рота: регулярне чищення зубів, полоскання порожнини рота і так далі.
 2. Обмеження вживання продуктів, які містять барвники (газована вода, чай, кава і так далі).
 3. Обмеження паління, а краще – повна відмова від цієї шкідливої звички.
 4. Регулярне відвідування стоматолога.

Протипоказання

Попри те, що препарат Brilliant максимально нешкідливий, і у нього є деякі протипоказання до застосування.
Не рекомендується проведення процедур за описуваною методикою:

 1. Людям з серйозними захворюваннями ясен і зубів
 2. Людям у віці до 14 років.
 3. При вагітності, а також в період лактації.
Усі матеріали носять виключно інформаційний характер. Якщо вас турбує зубний біль, або інші стоматологічні проблеми - будь-ласка, зверніться за консультацією до лікаря. (Безкоштовні консультації у м. Києві та м. Одесса)

Теги: вибілювати зуби львів, олівець для відбілювання зубів львів, вибілювання зубів Brilliant купити в україні

Коментарі 1 коментар

 • Доречі ця система дійсно дуже швидко и якісно вибілює зуби. Користувалася єю протягом трьох тижнів и результат був вражаючий, посмішка як у голівудської зірки!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *