Відбілювання зубів содою


Ви хочете уразити оточення виблискуючою посмішкою? Правильний догляд за зубами важливий, але не може повністю гарантувати вам снігову білизну. А часто на відвідування стоматолога бракує часу, а професійне вибілювання вимагає переконливої розтрати. Ось тут на допомогу приходить спосіб, який відомий багатьом, – вибілювання зубів содою.

До такої процедури зуби мають бути підготовлені!

Зміцнюйте їх і насичуйте фтором і кальцієм. Досягнути цього можна правильним харчуванням, основу якого складатимуть молочні продукти, зелень, овочі і фрукти, а також догляд фторвмісною пастою.
Щоб не розлучитися із зубною емаллю і не заробити хвороби ясен, за місяць готуйте зуби до вибілювання і проводьте цю процедуру не частіше за раз в тиждень.

Вибілювання зубів содою здійснюється безпосередньо зубною щіткою, на яку і наноситься содовий склад, можна також додати соду в зубну пасту. Незважаючи на усі недоліки методу, вибілювання зубів содою результативно і безпечно для здоров’я, якщо проводиться правильно.

Доглядайте за своєю посмішкою і приносьте радість собі і тим, хто Вас оточує!


Київ, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Луцьк, Вінниця, Чернівці, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Черкаси, Житомир, Нововолинськ, Біла Церква, Коломия, Самбір, Полтава, Кам'янець-Подільський, Червоноград, Стрий, Хуст, Умань, Ковель, Мукачево, Новояворівськ, Жовква, Золочів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Теги: чи шкодить сода зубам, гігієна зубів содою, відбілювання зубів содою

Коментарі 1 коментар

  • А хіба сода не шкодить зубам? Мене мій стоматолог завжди лякав тим, що після соди сточується зубна емаль. А як дізнався, що я відбілювала вдома зуби гелем, сказав що й лікувати буду сама…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *