Відбілювання зубів содою

Ви хочете уразити оточення виблискуючою посмішкою? Правильний догляд за зубами важливий, але не може повністю гарантувати вам снігову білизну. А часто на відвідування стоматолога бракує часу, а професійне вибілювання вимагає переконливої розтрати. Ось тут на допомогу приходить спосіб, який відомий багатьом, – вибілювання зубів содою.

До такої процедури зуби мають бути підготовлені!

Зміцнюйте їх і насичуйте фтором і кальцієм. Досягнути цього можна правильним харчуванням, основу якого складатимуть молочні продукти, зелень, овочі і фрукти, а також догляд фторвмісною пастою.
Щоб не розлучитися із зубною емаллю і не заробити хвороби ясен, за місяць готуйте зуби до вибілювання і проводьте цю процедуру не частіше за раз в тиждень.

Вибілювання зубів содою здійснюється безпосередньо зубною щіткою, на яку і наноситься содовий склад, можна також додати соду в зубну пасту. Незважаючи на усі недоліки методу, вибілювання зубів содою результативно і безпечно для здоров’я, якщо проводиться правильно.

Доглядайте за своєю посмішкою і приносьте радість собі і тим, хто Вас оточує!

Усі матеріали носять виключно інформаційний характер. Якщо вас турбує зубний біль, або інші стоматологічні проблеми - будь-ласка, зверніться за консультацією до лікаря. (Безкоштовні консультації у м. Києві та м. Одесса)

Теги: чи шкодить сода зубам, гігієна зубів содою, відбілювання зубів содою

Коментарі 1 коментар

  • А хіба сода не шкодить зубам? Мене мій стоматолог завжди лякав тим, що після соди сточується зубна емаль. А як дізнався, що я відбілювала вдома зуби гелем, сказав що й лікувати буду сама…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *