Відбілювальні смужки для зубів Crest “WhiteStrips”

Серед засобів, покликаних вибілювати зуби, з’явився винятковий продукт, який дозволить вам провести усю процедуру прямо удома. Йдеться про відбілювальні смужки, які є тонкою плівкою, покритою гелем.
Відбілювальні смужки для зубів мають величезні переваги, серед яких:
1.Простота у використанні. Вам не потрібно звертатися до стоматолога, оскільки ви цілком впораєтеся з цим завданням самі.
2.Швидкий результат, який збережеться надовго. Вже після триденного використання, ви помітите приголомшливий ефект, який тільки закріпиться після того, як ви пройдете усі процедури курсу.
3.Вражаючий результат. Зуби стануть біліші на 3-4 тони.
4.Безпека. Зубній емалі ці процедури неприємностями не загрожують.
5.Комфортне використання. Хоча середній час однієї процедури півгодини, це ніяк не змінить ваш звичний ритм життя, адже смужки настільки тонкі, що дозволяють вам розмовляти навіть під час вибілювання.

Відбілювальні смужки Crest
Система Crest “WhiteStrips” дозволяє вибілювати верхні і нижні зуби. Щоб добитися відмінних результатів, процедуру досить робити впродовж 5 днів уранці і увечері. Розібратися з використанням відбілювальних смужок досить просто:
1. Дістаємо смужки для вибілювання зубів з коробки, знімаємо з них захисну оболонку. Не упустіть, що “upper” – для верхніх зубів, а “lower”, відповідно, для нижніх.
2. Розміщуємо смужки гелем на зовнішню сторону зубів, розподіляємо їх так, щоб вони порівнялися з яснами, потім щільно притискуємо.
3. Через півгодини знімаємо смужки і полощемо рот водою.

Чого не слід робити
1.Не можна залишати відбілювальні смужки більш ніж на 30 хвилин, інакше неприємних відчуттів у роті вам не уникнути, до того ж можете забезпечити собі неприємності – пошкоджену емаль.
2.Будьте акуратні при використанні смужок, щоб гель не потрапив на одяг, шкіру або в очі.
3.З їжею, питвом і палінням слід почекати, поки процедура вибілившиания не закінчиться.
По закінчені курсу ви станете володарем сліпучої посмішки, яка дістанеться вам за малий термін і без особливого клопоту і витрат.

Усі матеріали носять виключно інформаційний характер. Якщо вас турбує зубний біль, або інші стоматологічні проблеми - будь-ласка, зверніться за консультацією до лікаря. (Безкоштовні консультації у м. Києві та м. Одесса)

Теги: смужки для відбілювання зубів ціна, відбілюючі смужки для зубів ціна, відбілюючі смужки для зубів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *