Як відбілити зуби в домашніх умовах


А ви знаєте з якого часу почав використовуватися метод домашнього вибілювання зубів? Цьому методу більше 20 років, а якщо точніше, вибілювання зубів в домашніх умовах почало поширюватися з 1989 року і популярне досі. Домашнє вибілювання зубів відбувається за рахунок використання капи, пацієнтові не треба ходити в стоматологію, увесь процес відбувається у нього удома, погодьтеся, що дуже зручно. Лікар-стоматолог тільки виготовляє капу, виходить, що пацієнт може вибілювати зуби у будь-якій ситуації – можна гуляти, працювати, спати. Найефективніше домашнє вибілювання зубів показує себе в усуненні вікових і помаранчево-коричневих плям.

У чому ж полягає домашнє вибілювання зубів і як вибілити зуби в домашніх умовах?
Вибілити зуби в домашніх умовах набагато простіше, ніж думають люди, процес протікає легко і просто. Стоматологи всього світу рекомендують домашнє вибілювання. Увесь секрет простоти домашнього вибілювання полягає у використанні спеціальної капи з пластика і відбілювального гелю. Капа розробляється індивідуально для кожного пацієнта на підставі знятого гіпсового зліпка, іншими словами капа виготовлена для вас, малоймовірно підійде комусь іншому, адже зуби у кожного індивідуальні. Пацієнт видавлює необхідну кількість гелю в капу і одягає її. Якраз у цей момент і відбувається вибілювання зубів.

Капа – це спеціальна пластина для відбілювального гелю. Гіпсовий зліпок використовується для того, щоб капа щільно облягала зуби з усіх боків. У пластину видавлюється певна кількість гелю і надівається на зуби пацієнта на декілька годин або довше, це вже залежить від персональних рекомендацій стоматолога.


Київ, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Луцьк, Вінниця, Чернівці, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Черкаси, Житомир, Нововолинськ, Біла Церква, Коломия, Самбір, Полтава, Кам'янець-Подільський, Червоноград, Стрий, Хуст, Умань, Ковель, Мукачево, Новояворівськ, Жовква, Золочів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Теги: Відбілити зуби у львові, як відбілити зуби в домашніх умовах, видалення зубного каменю в домашніх умовах

Коментарі 1 коментар

  • Вперше чую про такий метод відбілювання зубів. Думала, що їх можна відбілити, лише лежачи у стоматологічному кріслі (домашні методи відбілювання типу сода, перекись водню і активоване вугілля не рахуються). Тільки цікаво, чи взагалі зручно з такою капою у роті?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *