Як відбілити зуби в домашніх умовах

А ви знаєте з якого часу почав використовуватися метод домашнього вибілювання зубів? Цьому методу більше 20 років, а якщо точніше, вибілювання зубів в домашніх умовах почало поширюватися з 1989 року і популярне досі. Домашнє вибілювання зубів відбувається за рахунок використання капи, пацієнтові не треба ходити в стоматологію, увесь процес відбувається у нього удома, погодьтеся, що дуже зручно. Лікар-стоматолог тільки виготовляє капу, виходить, що пацієнт може вибілювати зуби у будь-якій ситуації – можна гуляти, працювати, спати. Найефективніше домашнє вибілювання зубів показує себе в усуненні вікових і помаранчево-коричневих плям.

У чому ж полягає домашнє вибілювання зубів і як вибілити зуби в домашніх умовах?
Вибілити зуби в домашніх умовах набагато простіше, ніж думають люди, процес протікає легко і просто. Стоматологи всього світу рекомендують домашнє вибілювання. Увесь секрет простоти домашнього вибілювання полягає у використанні спеціальної капи з пластика і відбілювального гелю. Капа розробляється індивідуально для кожного пацієнта на підставі знятого гіпсового зліпка, іншими словами капа виготовлена для вас, малоймовірно підійде комусь іншому, адже зуби у кожного індивідуальні. Пацієнт видавлює необхідну кількість гелю в капу і одягає її. Якраз у цей момент і відбувається вибілювання зубів.

Капа – це спеціальна пластина для відбілювального гелю. Гіпсовий зліпок використовується для того, щоб капа щільно облягала зуби з усіх боків. У пластину видавлюється певна кількість гелю і надівається на зуби пацієнта на декілька годин або довше, це вже залежить від персональних рекомендацій стоматолога.

Усі матеріали носять виключно інформаційний характер. Якщо вас турбує зубний біль, або інші стоматологічні проблеми - будь-ласка, зверніться за консультацією до лікаря. (Безкоштовні консультації у м. Києві та м. Одесса)

Теги: Відбілити зуби у львові, як відбілити зуби в домашніх умовах, видалення зубного каменю в домашніх умовах

Коментарі 1 коментар

  • Вперше чую про такий метод відбілювання зубів. Думала, що їх можна відбілити, лише лежачи у стоматологічному кріслі (домашні методи відбілювання типу сода, перекись водню і активоване вугілля не рахуються). Тільки цікаво, чи взагалі зручно з такою капою у роті?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *