Лазерне відбілювання зубів. Дорого, але ефективно!

Сьогодні найефективнішою методикою створення сліпучої посмішки є лазерне відбілювання зубів.

За рахунок чого відбілюються зуби? Все просто – на зуби наносять спеціальний гель, що складається з медичних препаратів і фруктових з’єднань. Гель робить зуби сприйнятливішими до вибілювання. За рахунок невеликої молекулярної ваги іонів гель потрапляє глибоко в тканини зубів і забезпечує максимально можливе вибілювання. Після цього лазерним променем гель закріплюється в твердих тканинах зубів, створюючи сліпуче білий колір. Більше для вибілювання нічого не треба! Більше не треба впродовж багатьох годин тримати гель на зубах, уся процедура лазерного вибілювання займає не більше 40 хвилин.

З цієї причини практично повністю відсутні дискомфортні відчуття при вибілюванні, а ефект більш виражений. Ефективність безпосередньо пов’язана з подвійною дією цієї методики – зуби вибілюються не лише через дію перекису водню, але і через лазер (промінь здатний розщеплювати пігментні плями на зубах). Ця методика доводить свою безпеку і результативність вже приблизно 15 років.

У усіх країнах світу проводилися дослідження – лазерне вибілювання зубів абсолютне безпечне для тканин зубів. І навіть навпаки, після вибілювання зуби стають міцніші. Лазерна обробка зубів збільшує міцність зубів за рахунок ущільнення структури (в середньому зуби стають твердіше на 37%).

Усі матеріали носять виключно інформаційний характер. Якщо вас турбує зубний біль, або інші стоматологічні проблеми - будь-ласка, зверніться за консультацією до лікаря. (Безкоштовні консультації у м. Києві та м. Одесса)

Теги: лазерне відбілювання зубів ціна львів dental it, вартість відбілювання зубів львів, лазерне вибілювання зубів ціна

Коментарі 3 коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *