Зубні пасти для освітлення і відбілювання зубів

Щоб освітлити зубну емаль, люди використовують пасти з відбілювальним ефектом. Проте, незважаючи на красиву упаковку подібних зубних паст, не варто чекати від них чудес. Освітлення, що вийшло, може бути значно нижче, ніж вам хотілося.

Зубні пасти можуть освітлювати зуби двома способами: механічним і хімічним.

Розглянемо усі плюси і мінуси:

Механічний спосіб. Перевагою цього способу вибілювання є швидкий результат. Мінус цих паст – абразивні добавки. Якщо в пасті міститися абразивні добавки низької якості, то можливе ушкодження емалі зубів, а далі вже і неконтрольоване руйнування зуба. Хоча, на сьогодні, в зубних пастах застосовуються якісніші абразивні добавки. Вони значно м’якші за їх попередників, що сильно зменшує ризик ушкодження емалі зубів.

Хімічний спосіб. Методика полягає в активних добавках пасти, які розщеплюють темні пігментні плями на тканинах зубів. З плюсів можна відмітити ефективність – застосування сучасних відбілювальних добавок, таких як пирофосфат і фермент папаїну, дозволяє вибілити зуби без ушкодження емалі. Мінус: якщо в пасту входить перекис водню, то в деяких випадках може підвищитися чутливість зубної емалі.

Варто відмітити, що на даний момент практично усі існуючі відбілювальні пасти не вибілюють якимсь одним способом. До їх складу входять і механічні, і хімічні речовини, які відбілюють зуби. Якщо через якийсь час застосування відбілювальної зубної пасти у вас підвищилася чутливість зубної емалі – негайно припиніть її використовувати. Навіть якщо у вас із зубами все гаразд, робіть перерву після місяця застосування відбілювальних паст.

Усі матеріали носять виключно інформаційний характер. Якщо вас турбує зубний біль, або інші стоматологічні проблеми - будь-ласка, зверніться за консультацією до лікаря. (Безкоштовні консультації у м. Києві та м. Одесса)

Теги: в які зубні пасти входить фермент папаіну, как пасбта видбылуюй зуби, які зубні пасти з перекисом водню

Коментарі 1 коментар

  • Справді – не требе чекати від чуда від пасти. Але все ж таки я б порадив використовувати саме ту пасту, яку вам порекомендує дантист для вашого конкретного випадку (стану зубів).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *