Вибілювання зубів методикою Zoom!

Усім відомо, що вибілювання зубів є однією з послуг, які найчастіше надаються, по всьому світу.

Щоб відбілити зуби, можна використати безліч різних гігієнічних засобів – вибрати є з чого. Будь-який виробник гарантує сліпучу посмішку після використання його відбілювальних засобів. У більшості ж випадків відбілювальний ефект носить виключно поверхневий характер, частенько поєднуючись з серйозним механічним відбілюванням. Абразивна дія в деяких випадках негативно відбивається на здоров’ї емалі зубів. Впродовж багатьох років стоматологами розроблялася технологія вибілювання, що дозволяє набути яскравої посмішки без ушкоджень зубних тканин. Таку методику розробила американська компанія Discus Dental: безпечне вибілювання зубів технологією Zoom!

Як вибілюються зуби методикою Zoom!

Технологія вибілювання Zoom повною мірою відповідає бажанням пацієнтів мати сліпучу посмішку і не зашкодити здоров’ю власних зубів. Під час усієї процедури пацієнтові надіваються спеціальні окуляри для захисту очей. Після цього тканини ротової порожнини ізолюються від зубів, і наноситься відбілювальний гель, основою якого є 25% перекис водню. Далі слідує обробка зубів світлом спеціальної лампи (у ній якраз і полягає велика частина ефективності цього методу). Дія світловим променем триває впродовж 20 хвилин три рази. Кожні 20 хвилин на зубах пацієнта оновлюється шар відбілювального гелю – уся процедура займає одну годину. Після цього в захисних і профілактичних цілях зуби обробляються фторовмісними речовинами. За один сеанс вибілювання можна освітлити колір зубів приблизно на 8 відтінків.

Стоматолог може запропонувати дві методики вибілювання, використовуючи технологію Zoom!: професійну і домашню. Якщо пацієнт вирішив вибілювати зуби в домашніх умовах, для нього виготовляється індивідуальна каппа. Домашнє вибілювання полягає в заповненні каппи відбілювальним гелем і носіння її впродовж рекомендованого часу (як вдень, так і під час сну). З недоліків домашнього вибілювання можна відмітити проблему точного підбору гелю і нефаховий контроль над процесом вибілювання. До того ж, до складу відбілювального гелю входить перекис водню у великому дозуванні, що може значно збільшити чутливість зубів пацієнта. Застосовуючи методику домашнього вибілювання, ви, звичайно, зможете освітлити колір ваших зубів, проте досягти бажаного білого кольору буде дуже складно.

Швидший і ефективніший вихід з цієї ситуації – скористатися професійними послугами стоматолога. Ви досягнете кращого ефекту за коротший час: технологія Zoom! вибілює зуби за допомогою спеціального світла. Також, при професійному вибілюванні не використовуються гелі на кислотних основах – ваша емаль буде ціла і здорова. А використання спеціального світла виключить вірогідність надмірного нагрівання зубного нерва.

У кожної людини власний, індивідуальний білий відтінок зубів. За даними клінічних досліджень було виявлено, що після процедури вибілювання технологією Zoom! в деяких випадках може бути неоднорідний білий колір. Пам’ятайте, що у ваших руках подальша краса посмішки – ретельна гігієна і регулярні профілактичні огляди дозволять вашій посмішці сяяти ще дуже довго.

Усі матеріали носять виключно інформаційний характер. Якщо вас турбує зубний біль, або інші стоматологічні проблеми - будь-ласка, зверніться за консультацією до лікаря. (Безкоштовні консультації у м. Києві та м. Одесса)

Теги: відбілювання зубів zoom львів, zoom відбілювання львів, домашня система zoom

Коментарі 1 коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *