Як правильно вибрати іригатор і для чого він взагалі потрібний?

У Європі вже давно дотримуються правила: попередити краще, ніж лікувати. Вартість стоматологічних послуг сьогодні б’є по кишені, тобто потрібно якось економити. Саме це і допомагає зробити іригатор для порожнини рота.

Що ж таке іригатор і як він працює?
Іригатор – це прилад для щоденної гігієни порожнини рота. Він діє значно ефективніше за звичну зубну щітку, оскільки повністю вимиває навіть найдрібніші залишки їжі. Саме це перешкоджає розмноженню мікробів і розвитку запальних процесів в порожнині рота.
До речі, іригатор не відміняє регулярне чищення зубів щіткою, тільки в сукупності ефект буде вражаючим. У числі переваг іригатора:

  1. Простота у використанні: направляємо струмінь з приладу в порожнину рота і проводимо приємний сеанс гідромасажу;
  2. Призводить до зникнення кровотеч ясен, неприємного запаху з рота і зубного нальоту;
  3. Покращує місцевий обмін речовин, кровотік;
  4. Має лікувальну і профілактичну дію.

Від чого залежить лікувальний ефект іригатора?
Окрім вище перелічених переваг, іригатор дозволяє лікувати зуби і порожнину рота. Це відбувається завдяки заповненню резервуару для води лікарськими препаратами, які часто використовуються: хлорофіліпт, фурацилін, календула, хлоргексидін, етакридін лактат та ін. У виборі лікувального препарату треба порадитися з вашим стоматологом.

Типи іригаторів
Замислюючись про те, якій купити іригатор, варто ознайомитися з його типами.

Сімейний (стаціонарний) іригатор
Працює від 220V-мережі. Принцип дії простий: компресор під тиском випускає потужний пульсуючий струмінь теплої очищеної води. У воду додаються рідкі лікарські засоби в міру необхідності.
Моделі сімейного типу прості в експлуатації, служать довго і якісно.

Портативний іригатор
Підійде тим, хто часто міняє місце знаходження: активним мандрівникам або частим відрядним. Безпровідний іригатор працює від акумулятора, його заряду вистачає приблизно на тиждень.
Варто відмітити, що потужності стаціонарного і портативного іригаторів непорівнянні: безпровідний тип в цьому плані програє. Та і на батареї доведеться часто витрачатися, але ці незручності перекриває головна якість цього типу іригаторів – портативність.

Іригатори, що підключаються до водопроводу
У комплект цього типу іригаторів входять перехідники на різні крани. Водний струмінь в такому приладі подається безперервно, знімати його не треба. Але у цих іригаторів є свій мінус – санітарний стан води з водопроводу частенько залишає бажати кращого.

Кому рекомендовані іригатори?
Іригатор може служити усім: навіть маленькі діти, що уміють справлятися з приладом, цілком можуть користуватися ним. Але є категорії людей, яким він особливо показаний, це:
– люди, що мають ортодонтичні конструкції і апарати;
– люди, що страждають гінгевітом і парадантитом;
– вагітні жінки.

Як вибрати іригатор?
Виробників багато, як не загубитися в потоці пропонованого товару? Будьте упевнені, незалежно від вибору, ви не пошкодуєте про придбання іригатора. В першу чергу, орієнтуйтеся на тип приладу. Порадьтеся зі стоматологом, він підкаже вам, які вимоги ви повинні пред’явити до моделі іригатора. Не забудьте звернути увагу на термін гарантії, це важливий критерій у виборі приладу.

Іригатор для чищення зубів допомагає без зайвого клопоту, без жодного дискомфорту доглядати за зубами і порожниною рота, попереджати розвиток захворювань, бути упевненим у власному свіжому диханні і інших гігієнічних аспектах.

Усі матеріали носять виключно інформаційний характер. Якщо вас турбує зубний біль, або інші стоматологічні проблеми - будь-ласка, зверніться за консультацією до лікаря. (Безкоштовні консультації у м. Києві та м. Одесса)

Теги: іригатор, іригатор ціна, іригатори

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *