Безболісне лікування зубів лазером, проте висока вартість

Представляємо вам нове віяння в стоматології: лікування зубів лазером.

Лазер (інакше кажучи, квантовий генератор), є пристрій, що випускає потік електромагнітних хвиль, що фокусує, висококогерентний, поляризований, монохроматичний. Лазер має унікальні властивості, завдяки яким йому знайшлося застосування в усіх областях практичної медицини, стоматологія тому не виключення.

Для лікування стоматологічних захворювань були спеціально розроблені різні види лазерів, такі як аргоновий, діодний, вуглекисневий і множина інших. Лікування зубів лазером набагато простіше і ефективніше для пацієнта – цей факт перевірений на великій клінічній практиці. Відмітимо декілька основних переваг лікування зубів лазером: швидко, безпечно, точно, відсутність вібрації і анестезії (як правило), також при такому типі лікування не відбувається нагрів зуба.

Застосовуючи методику лікування зубів лазером можна легко вилікувати карієс на початкових стадіях, причому лазер усуває лише тканини, уражені карієсом, здорова частина зуба при цьому не травмується. Лікування зубів лазером показало відмінний ефект при запечатуванні клиновидних дефектів і фісур (так називаються канавки і борозни на жувальній частині зуба).

Використання лазера для пародонтологічних операцій дозволило отримати відмінний естетичний ефект і при цьому операція абсолютно безболісна. Фотодинамічна терапія у поєднанні з лазерною обробкою ясен дозволяють за один сеанс усунути неприємний запах з рота і кровоточивість ясен. Лазерна стоматологія дозволяє усього лише за декілька сеансів прибрати глибокі пародонтальні кишені, причому процес одужання пародонтальної тканини протікає значно швидше, до того ж відбувається зміцнення тканини зубів.

Лазерна стоматологія дозволила видаляти фіброми, при цьому не вимагається накладати шви: після біопсії в стерильних умовах виконується безкровна хірургічна операція. Окремо варто сказати про лікування за допомогою лазера хвороб, що зачіпають слизову оболонку ротової порожнини: клінічно доведено успішне лікування гіперкератозів, лейкоплакії, афтозних виразок шляхом закриття нервових закінчень, червоного плоского лишаю.

У ендодонтичній стоматології лазер застосовується для стерилізації зубного каналу (вимагається при періодонтитах і пульпітах). Помітимо, що за допомогою лазера знищуються 100% усіх хвороботворних мікроорганізмів.

Доведена ефективність лазерної стоматології при лікуванні підвищеної чутливості емалі, після процедур мікротвердість емалі підвищується аж до 38%. Застосування лазера в естетичній стоматології дозволяє легко змінити форму і контур ясен, для створення яскравої, ефектної посмішки, також, якщо є необхідність, легко видаляється вуздечка язика. Сьогодні набирає популярність лазерне відбілювання зубів – процедура абсолютно безболісна, ефективна і дає стійкий результат. Окремо варто сказати про застосування лазера в протезуванні. З його допомогою стало можливо створити мікроскопічний замок для коронки, таким чином, відпадає необхідність обточувати сусідні зуби. При імплантації протезів за допомогою лазерних приладів можна швидко і точно підібрати місце установки імплантата, крім того, робиться мінімальний розріз, що забезпечує швидке загоєння тканин після імплантації.

Відмітимо, що лікування зубів лазером аж ніяк не замінює класичні методи лікування зубів. Лазерна стоматологія покликана збільшити якість лікування, а не замінити класичні методики. Завдяки тому, що лазерні операції безболісні, пацієнт не потребує анестезії – таким чином можна лікувати зуби дітям, людям із захворюваннями серця, а також вагітним жінкам. У лазерної стоматології є лише один недолік – через високу вартість устаткування лікування зубів лазером дуже дороге. Хоча, висока ціна перекривається плюсами лазерної стоматології.

Усі матеріали носять виключно інформаційний характер. Якщо вас турбує зубний біль, або інші стоматологічні проблеми - будь-ласка, зверніться за консультацією до лікаря. (Безкоштовні консультації у м. Києві та м. Одесса)

Теги: видалення кісти зуба лазером ціна львів, безболісне лікування зубів, лазерне лікування зубів

Коментарі 10 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *