Діастема (дефект передніх зубів) і її лікування

Діастема є відсутністю контакту між різцями передніх зубів. Діастема – помітний дефект зубного ряду і сильно псує естетичний вигляд посмішки. Якщо діастема (відстань між фронтальною групою зубів) складає від 1,5 до 7 мм, це вже серйозно турбує пацієнта.

Причиною виникнення діастеми може бути безліч різних чинників – від механічних перешкод (наприклад, зуб, що не прорізається, розташований між коренями сусідніх), до спадкової схильності і шкідливих звичок (наприклад, смоктання олівця). Також причиною діастеми можуть бути наслідки захворювань зубів, таких як карієс і пародонтит, і втрата зубів. Варто відмітити, що дефекти такого роду серйозно підвищують ризик розвитку інших захворювань зубів: пародонтит, карієс, дефекти прикусу і тому подібне. У більшості випадків з віком діастеми і треми збільшуються, у зв’язку з цим потрібно лікування цих дефектів – щоб попередити хвороби ротової порожнини.

Лікування діастеми

Для лікування діастеми вимагається комплексні заходи і група стоматологів-фахівців. До того ж, лікування може зайняти дуже тривалий проміжок часу (лікування може зайняти до півтора років). Під час лікування діастеми можуть бути застосовані наступні заходи:

  1. Френулопластика. Виконується хірургом-стоматологом, виражається в зміні рівня кріплення вуздечки.
  2. Відновлення цілісності зубного ряду, аж до протезування з використанням імплантів.
  3. Переміщення положення зубів. Виконується лікарем-ортодонтом.
  4. Корекція форми зубів. Залежно від випадку, ортопедична або терапевтична корекція, аж до використання вінірів і зубних коронок, усунення пародонтита і карієсу.
Усі матеріали носять виключно інформаційний характер. Якщо вас турбує зубний біль, або інші стоматологічні проблеми - будь-ласка, зверніться за консультацією до лікаря. (Безкоштовні консультації у м. Києві та м. Одесса)

Теги: діастема лікування, лікування діастеми ціна, діастема між зубами у дітей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *