Лікування зубів під час вагітності


Чи треба лікувати зуби при вагітності? Дуже багато жінок ставлять таке питання. Оскільки при вагітності змінюється обмін кальцію в організмі, то у більшості випадків зуби починають втрачати кальцій, що може привести до таких хвороб, як пародонтит.

Кальцій під час вагітності є не лише важливою складовою для організму вагітної жінки, але і для майбутньої дитини. Тому лікування зубів під час вагітності і відновлення зубів під час вагітності просто потрібне, нехай навіть ваш раціон багатий кальцієм, це не врятує зуби від процесу руйнування, якщо вони вже хворі, оскільки протягом вагітності процес руйнування зубів може активізуватися у декілька разів.

Тому під час вагітності треба провести огляд у стоматолога і якщо необхідно, то підлікувати зуби. Оптимальне лікування зубів під час вагітності це другий триместр вагітності.

Не забувайте, що хвороби зубів можуть проходити і без болю, так що профилактичні огляди ротової порожнини просто потрібні. Особливу увагу приділяйте стану зубної емалі, адже тільки емаль захищає ваші зуби від несприятливих бактерій, які можуть викликати карієс або ще гірше втрату зуба.


Київ, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Луцьк, Вінниця, Чернівці, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Черкаси, Житомир, Нововолинськ, Біла Церква, Коломия, Самбір, Полтава, Кам'янець-Подільський, Червоноград, Стрий, Хуст, Умань, Ковель, Мукачево, Новояворівськ, Жовква, Золочів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Теги: чи можна вагітним йти до стоматолога, як врятувати зуби під час вагітності, коли вагітним іти до стоматолога

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *