Кріплення зубного протеза – внутрішньослизові вставки


Використання внутрішньослизових вставок для кращого кріплення зубного протеза, особливо актуально, якщо атрофований альвеолярний відросток верхньої щелепи. Спершу стоматолог з’ясовує, наскільки товстий слизово-окістний клапоть. Після цього в ротовій порожнині розмічається місце закріплення внутрішньослизових вставок. У класичних випадках розташовують два ряди внутрішньослизових вставок: по усій довжині альвеолярного гребеня і на скаті неба (у будь-якому випадку кількість вставок не перевищить 14). На основі розмічених місць слизової оболонки створюють поглиблення в протезі, а вже в протез встановлюють вставки з одягненими на шийку трубками з пластика.

Як тільки пластик затвердіє, трубки витягають і прибирають зайву пластикову масу, після чого полірують поверхню протеза. Наступний крок – під дією анестезії за допомогою бормашини робиться запланована кількість лож в слизовій оболонці. Розмітку місць під майбутні ложа виконують, використовуючи протез і діамантову зеленку. Новий протез пацієнтові слід носити безперервно протягом тижня. В майбутньому лікарі радять безперервне носіння протеза, виключення складає тільки час проведення гігієнічних процедур.

До кістки немає ніяких вимог, єдине, що слід знати – це товщина слизової оболонки. Для установки протеза товщина має бути як мінімум 2.2 мм.


Київ, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Луцьк, Вінниця, Чернівці, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Черкаси, Житомир, Нововолинськ, Біла Церква, Коломия, Самбір, Полтава, Кам'янець-Подільський, Червоноград, Стрий, Хуст, Умань, Ковель, Мукачево, Новояворівськ, Жовква, Золочів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Теги: вставки для кріплення зубів, для чого полірують протез?, кріплення зубного протеза

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *