Кріплення зубного протеза – внутрішньослизові вставки

Використання внутрішньослизових вставок для кращого кріплення зубного протеза, особливо актуально, якщо атрофований альвеолярний відросток верхньої щелепи. Спершу стоматолог з’ясовує, наскільки товстий слизово-окістний клапоть. Після цього в ротовій порожнині розмічається місце закріплення внутрішньослизових вставок. У класичних випадках розташовують два ряди внутрішньослизових вставок: по усій довжині альвеолярного гребеня і на скаті неба (у будь-якому випадку кількість вставок не перевищить 14). На основі розмічених місць слизової оболонки створюють поглиблення в протезі, а вже в протез встановлюють вставки з одягненими на шийку трубками з пластика.

Як тільки пластик затвердіє, трубки витягають і прибирають зайву пластикову масу, після чого полірують поверхню протеза. Наступний крок – під дією анестезії за допомогою бормашини робиться запланована кількість лож в слизовій оболонці. Розмітку місць під майбутні ложа виконують, використовуючи протез і діамантову зеленку. Новий протез пацієнтові слід носити безперервно протягом тижня. В майбутньому лікарі радять безперервне носіння протеза, виключення складає тільки час проведення гігієнічних процедур.

До кістки немає ніяких вимог, єдине, що слід знати – це товщина слизової оболонки. Для установки протеза товщина має бути як мінімум 2.2 мм.

Усі матеріали носять виключно інформаційний характер. Якщо вас турбує зубний біль, або інші стоматологічні проблеми - будь-ласка, зверніться за консультацією до лікаря. (Безкоштовні консультації у м. Києві та м. Одесса)

Теги: яка маэ бути товщина знiмного протеза, для кріплення зубний протезов, для чого полірують протез?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *