Імплантати роділяють за терміном встановлення і його методами

Імплантати можна розділити по методу – в один або в два етапи, і по термінах установки – безпосередня або через визначений стоматологом термін.

При установці імплантата за один етап використовуються цілісні імплантати, що імплантуються в підготовлене кісткове ложе. Таким чином, ви можете почати використати протез вже практично відразу після операції.

Якщо установку імплантата розділили на два етапи, процес імплантації відбувається таким чином: в підготовлене кісткове ложе імплантується тільки нижня частина імплантата, після чого місце імплантації ушивається. Приступити до протезування можна після установки верхньої частини імплантата (голівки). Коренева частина імплантата приживається на нижній щелепі максимум за 3 місяці, на верхній процес може затягнутися до 6 місяців.

При безпосередній установці імплантата імплантацію роблять відразу ж після видалення зуба, в альвеолярну лунку, що утворилася. Розмір імплантата і лунки, що вийшла може не співпасти, найчастіше в цьому випадку використовують двохетапну методику, коли заздалегідь приживляють нижню частину імплантата.

Неможливо провести імплантацію в короткі терміни, якщо на місці загубленого зуба недостатній об’єм кісткової тканини. В цьому випадку нарощують кісткову тканину і після цього роблять імплантацію. Нарощування і зміцнення кісткової тканини займає близько 9 місяців.

Усі матеріали носять виключно інформаційний характер. Якщо вас турбує зубний біль, або інші стоматологічні проблеми - будь-ласка, зверніться за консультацією до лікаря. (Безкоштовні консультації у м. Києві та м. Одесса)

Теги: нарощення зубів коли хитається, операції по нарощуванню кісткової тканини львів, хитається зуб як зміцнити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *