Імплантати роділяють за терміном встановлення і його методами


Імплантати можна розділити по методу – в один або в два етапи, і по термінах установки – безпосередня або через визначений стоматологом термін.

При установці імплантата за один етап використовуються цілісні імплантати, що імплантуються в підготовлене кісткове ложе. Таким чином, ви можете почати використати протез вже практично відразу після операції.

Якщо установку імплантата розділили на два етапи, процес імплантації відбувається таким чином: в підготовлене кісткове ложе імплантується тільки нижня частина імплантата, після чого місце імплантації ушивається. Приступити до протезування можна після установки верхньої частини імплантата (голівки). Коренева частина імплантата приживається на нижній щелепі максимум за 3 місяці, на верхній процес може затягнутися до 6 місяців.

При безпосередній установці імплантата імплантацію роблять відразу ж після видалення зуба, в альвеолярну лунку, що утворилася. Розмір імплантата і лунки, що вийшла може не співпасти, найчастіше в цьому випадку використовують двохетапну методику, коли заздалегідь приживляють нижню частину імплантата.

Неможливо провести імплантацію в короткі терміни, якщо на місці загубленого зуба недостатній об’єм кісткової тканини. В цьому випадку нарощують кісткову тканину і після цього роблять імплантацію. Нарощування і зміцнення кісткової тканини займає близько 9 місяців.


Київ, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Луцьк, Вінниця, Чернівці, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Черкаси, Житомир, Нововолинськ, Біла Церква, Коломия, Самбір, Полтава, Кам'янець-Подільський, Червоноград, Стрий, Хуст, Умань, Ковель, Мукачево, Новояворівськ, Жовква, Золочів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Теги: нарощення зубів коли хитається, операції по нарощуванню кісткової тканини львів, хитається зуб як зміцнити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *