Типи зубної імплантації

Ендодонто-ендосальна. Цей вид імплантації застосовується при наявності зубів, що хитаються, або сильно зруйнованих зубах. У кореневий канал зуба вставляється штифт (може бути з різною поверхнею – фігурною або гвинтовою), таким чином, зміцнюється зуб і відновлюється нормальний контакт кореня зуба з коронкою. Слід зазначити, що це можливо, тільки якщо навколо верхньої частини кореня є хоч би 3 мм здорових тканин пародонту.

Ендосальна. Ще такий вид імплантації називають “внутрішньокістковим”. Процес імплантації виконується за допомогою імплантації в кісткову тканину нижньої частини імплантанта. Імплантати такого типу складаються з трьох частин: кореневої частини, розташованої в кістковій тканині, шийки, що лежить на ясенному рівні слизової оболонки і супраконструкції, що є замінником загубленого зуба (верхня частина імплантата називається абатмент). Установка такого імплантата можлива, тільки якщо альвеолярний відросток достатньої висоти.

Субперіостальна. Цей тип імплантації застосовується, якщо висота альвеолярного відростка недостатня. Металевий каркас піднадкісткового імплантата виступає в ротовій порожнині опорою. Виготовляється імплантат по точному зліпку щелепної кістки і встановлюється під окістя.

Внутрішньослизова. Використовується для якіснішого кріплення протеза у випадках атрофії альвеолярного відростка верхньої щелепи, імплантат особливо актуальний при неправильному розвитку неба і міжпротезної фіксації (якщо використовуються гумові кільця). Імплантати виглядають як невеликі виступи грибоподібної форми на вивороті протеза. Якраз ці грибоподібні виступи і забезпечують якісну фіксацію.

Черезкісткова. Якщо нижня щелепа серйозно атрофована, то кращий вихід – черезкісткова імплантація. На нижню частину щелепи кріпиться скоба дугоподібної форми (імплантат вводиться позаротовим шляхом). Після цього в кісткову тканину вводять два штифти (наскрізь). Частини імплантатів, що виступають, в ротовій порожнині використовуються для закріплення повністю знімних протезів.

Усі матеріали носять виключно інформаційний характер. Якщо вас турбує зубний біль, або інші стоматологічні проблеми - будь-ласка, зверніться за консультацією до лікаря. (Безкоштовні консультації у м. Києві та м. Одесса)

Теги: Ендосальна імплантації, штифт зубний львів, частини імплантатів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *