Імплантація зубів за один візит – це реально

Ні для кого не секрет, що красива посмішка є невід’ємною частиною успіху. Але, на жаль, не кожному вдається зберегти здоров’я зубів. У таких ситуаціях на допомогу приходить імплантація. Напевно, кожен чув про цей метод, але не кожен може наважиться на цей крок. Хтось боїться, хтось не хоче втрачати свій час в стоматологічних клініках. Проте позбавитися від цих страхів може допомогти думка доктора медицини, імплантолога з 20-річним стажем Агамі Бориса Павловича. У своїх інтерв’ю він не раз повторює про переваги лікування зубів під загальним наркозом. Плюсами цього методу можна назвати мінімізацію кількості відвідувань стоматолога (1-2 візити), відсутність під час таких операцій страху і емоційної напруги (оскільки під час лікування і протезування пацієнт спить), і нарешті – швидкий і очевидний відмінний результат (вийшовши з клініки клієнт може не міняти свого звичного способу життя і сміло посміхатися людям, вражаючи усіх своєю новою прекрасною посмішкою). Єдиний мінус цих процедур – дорожнеча, але воно того вартує. Борис Павлович особливо рекомендує цей вид лікування тим пацієнтам, які панічно бояться стоматологічного крісла, у яких дотики до порожнини рота викликають блювотний рефлекс, ну і звичайно ж дуже зайнятим людям.
Багато хто побоюється тяжких наслідків наркозу. Тут хотілося б відмітити, що такі наслідки виявляються лише після не фахового його проведення. У сучасних же клініках з новітніми препаратами і апаратурою пацієнти можуть швидко пройти обстеження, у анестезіологів і інших фахівців, після чого підібрати правильний препарат.
Проте, імплантація протипоказана людям з важкою формою цукрового діабету, із захворюваннями крові (лейкоз), із злоякісними пухлинами і деякими запальними процесами в порожнині рота.
Сама процедура може тривати до 6 годин, під час якої лікар спокійно і досить швидко працює, лікар-анестезіолог слідкує за станом пацієнта. Після цього пацієнт прокидається з новою посмішкою. Повне відновлення настає вже за годину, проте не варто забувати, що протягом доби після наркозу за кермо сідати не варто.

Усі матеріали носять виключно інформаційний характер. Якщо вас турбує зубний біль, або інші стоматологічні проблеми - будь-ласка, зверніться за консультацією до лікаря. (Безкоштовні консультації у м. Києві та м. Одесса)

Теги: всі зуби за 1 візит

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *