Імплантація зубів за один візит – це реально


Ні для кого не секрет, що красива посмішка є невід’ємною частиною успіху. Але, на жаль, не кожному вдається зберегти здоров’я зубів. У таких ситуаціях на допомогу приходить імплантація. Напевно, кожен чув про цей метод, але не кожен може наважиться на цей крок. Хтось боїться, хтось не хоче втрачати свій час в стоматологічних клініках. Проте позбавитися від цих страхів може допомогти думка доктора медицини, імплантолога з 20-річним стажем Агамі Бориса Павловича. У своїх інтерв’ю він не раз повторює про переваги лікування зубів під загальним наркозом. Плюсами цього методу можна назвати мінімізацію кількості відвідувань стоматолога (1-2 візити), відсутність під час таких операцій страху і емоційної напруги (оскільки під час лікування і протезування пацієнт спить), і нарешті – швидкий і очевидний відмінний результат (вийшовши з клініки клієнт може не міняти свого звичного способу життя і сміло посміхатися людям, вражаючи усіх своєю новою прекрасною посмішкою). Єдиний мінус цих процедур – дорожнеча, але воно того вартує. Борис Павлович особливо рекомендує цей вид лікування тим пацієнтам, які панічно бояться стоматологічного крісла, у яких дотики до порожнини рота викликають блювотний рефлекс, ну і звичайно ж дуже зайнятим людям.
Багато хто побоюється тяжких наслідків наркозу. Тут хотілося б відмітити, що такі наслідки виявляються лише після не фахового його проведення. У сучасних же клініках з новітніми препаратами і апаратурою пацієнти можуть швидко пройти обстеження, у анестезіологів і інших фахівців, після чого підібрати правильний препарат.
Проте, імплантація протипоказана людям з важкою формою цукрового діабету, із захворюваннями крові (лейкоз), із злоякісними пухлинами і деякими запальними процесами в порожнині рота.
Сама процедура може тривати до 6 годин, під час якої лікар спокійно і досить швидко працює, лікар-анестезіолог слідкує за станом пацієнта. Після цього пацієнт прокидається з новою посмішкою. Повне відновлення настає вже за годину, проте не варто забувати, що протягом доби після наркозу за кермо сідати не варто.


Київ, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Луцьк, Вінниця, Чернівці, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Черкаси, Житомир, Нововолинськ, Біла Церква, Коломия, Самбір, Полтава, Кам'янець-Подільський, Червоноград, Стрий, Хуст, Умань, Ковель, Мукачево, Новояворівськ, Жовква, Золочів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Теги: всі зуби за 1 візит

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *