Виправлення прикусу у дорослих і у дітей

Нині виправлення прикусу без брекетів фактично не можливе. Тоді що робити? Адже неправильний прикус це не лише не красиво, але і шкідливо для здоров’я. Чому? Так, тому що неправильне положення зубів невірно розподіляє навантаження на зуби, що призводить до проблем в скронево-щелепному суглобі.

Тому можна, навіть треба проводити виправлення прикусу у дорослих і дітей. Вік не має значення. Єдине, хотілося б зазначити, що виправлення прикусу у дорослих проходить складніше, ніж у дітей, оскільки формування скелета у дорослої людини закінчене і кістки лицьового відділу черепа вже не рухливі один відносно одного.

Для виправлення прикусу в у дорослих використовують не знімні брекет-системи саме вони допомагають добитися кращого результату.

Для виправлення прикусу у дітей використовують як правило спеціальну знімну апаратуру (пластинки, функціональні апарати, трейнери).

Пам’ятайте, не відкладайте свій візит до лікаря, неправильний прикус сам собою не виправитися, чим раніше ви почнете лікування, тим швидше ви зможете похвалитись своєю чарівною посмішкою.

Чи можливе виправлення прикусу хірургічним шляхом? Так, але прибігають до виправлення прикусу хірургічним шляхом тільки в тих випадках, коли стандартне ортодонтичне лікування неефективне і деформація лицьового черепа дуже сильно виражена.

Усі матеріали носять виключно інформаційний характер. Якщо вас турбує зубний біль, або інші стоматологічні проблеми - будь-ласка, зверніться за консультацією до лікаря. (Безкоштовні консультації у м. Києві та м. Одесса)

Теги: виправлення прикуса, виправлення прикусу дорослим львів ціни, де виправити прикус у дорослого Львів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *