Брекети інкогніто (Incognito): зроблено в Німеччині


У 2001 році була випущена перша партія брекетів Incognito. Якщо чесно, лікарі і пацієнти були здивовані і обрадувані розробкою германського лікаря-ортодонта. На сьогодні брекети інкогніто (Incognito) – це унікальне поєднання комп’ютерних розрахунків при створенні системи брекетів, легко прогнозованого результату, простої установки і зручного носіння для пацієнтів. Ще під час підготовчого етапу моделюється майбутній зубний ряд пацієнта: ця особливість брекетів інкогніто (Incognito) дозволяє врахувати бажання і одночасно врахувати усі особливості будови зубощелепної системи пацієнта.
Унікальна апаратура дозволяє створити брекет-систему з бездоганною точністю, причому кожен елемент системи в обов’язково порядку проходить перевірку в спеціальній лабораторії в Німеччині. Брекети інкогніто (Incognito) виготовляються із сплаву з вмістом золота, проте, при носінні цієї унікальної системи брекетів пацієнт не відчуває ані найменшого дискомфорту. До того ж система брекетів встановлюється на внутрішній стороні зубів, тобто ніхто не зможе зрозуміти, що ви носите брекети. Клінічний досвід застосування систем брекетів Incognito дозволяє сказати, що пацієнт повністю звикне, і не помічатиме брекети, максимум через три тижні після установки. Річ у тому, що усі елементи системи брекетів пристосовуються до зубів і м’яких тканин ротової порожнини пацієнта. Брекети Incognito підходять навіть для виправлення прикусу у дітей, оскільки не викликають сильної демінералізації зубної емалі дитини. Термін виправлення прикусу приблизно такий же, як і в інших методиках (хоча зустрічаються випадки, коли виправлення прикусу займає менше часу).
Унікальний сплав, що служить основою для брекетів Інкогніто (Incognito) дозволяє дати гарантію: не буде ніякої алергії або роздратування тканин ротової порожнини. Ще одним вагомим плюсом брекетів Incognito для пацієнтів є простота гігієни. Система брекетів Incognito добре прилягає до зубів, завдяки чому навіть найдрібніші частинки їжі не зможуть проникнути в поверхню зуба і зруйнувати його.


Київ, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Луцьк, Вінниця, Чернівці, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Черкаси, Житомир, Нововолинськ, Біла Церква, Коломия, Самбір, Полтава, Кам'янець-Подільський, Червоноград, Стрий, Хуст, Умань, Ковель, Мукачево, Новояворівськ, Жовква, Золочів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Теги: брекети інкогніто ціна львів, Оновленя зубної німецької кераміки, брекети зустрічатись

Коментарі 1 коментар

  • Я про такі навіть і не чув. Хочеться спробувати їх, що б виправити щербину між зубами. Але бентежить що в сплав входить золото, напевно і ціна таких брекетів відповідна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *