Інвізілайн, методика Invisalign – прозорі капи

Технології Інтернету – це нова візитна картка стоматологів і клінік, що йдуть в ногу з часом. Методика “Invisalign” (інвізилайн) є розробкою абсолютно індивідуальних прозорих кап. Взагалі, увесь процес від початку до кінця робить комп’ютер. Лікар повинен лише дати свою згоду і отримати готові капи. Звучить неймовірно, але цілком здійснимо. Треба лише зробити спеціальні зліпки із зубів і певні фотографії.

Після цього інформація практично миттєво потрапляє в Каліфорнію, в унікальну лабораторію “Invisalign” (інвізилайн), єдину у всьому світі. Там за допомогою лазерних технологій створюються силіконові капи. Їх доставляють в клініку, в якій ви лікуєтеся і все, – більше немає мінусів брекетів з металу. Ніхто не зможе побачити брекети на ваших зубах, можна чистити зуби так, як ви звикли, заздалегідь знявши капу, не буде незвичних відчуттів під час їжі.

Єдиний мінус цього методу – ціна. Це значно дорожче, ніж лікувати зуби за допомогою звичайних брекет-систем.

Добитися яскравої посмішки і красивих зубів непросто. Але воно того вартує – труднощі можна здолати, а результат залишиться з вами на все життя.

Усі матеріали носять виключно інформаційний характер. Якщо вас турбує зубний біль, або інші стоматологічні проблеми - будь-ласка, зверніться за консультацією до лікаря. (Безкоштовні консультації у м. Києві та м. Одесса)

Теги: invisalign in lviv, в україні інвізілайн, специалист по системе инвизилайн в киеве

Коментарі 1 коментар

  • Доброго дня! Проінформуйте будь ласка щодо вартості системи Invisalign та того скільки часу потрібно чекати на капи після зняття мірок. А також як часто потрібно приходити на огляд після отримання кап? Наперед дякую !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *