Нюанси ортодонтичного лікування


Треба знати деякі нюанси ортодонтичного лікування з використанням систем брекетів. Найважливіший аспект використання цієї системи – це ретельна гігієна ротової порожнини. Після установки брекет-систем можуть виникнути труднощі з чищенням зубів, але лікар-ортодонт покаже вам, як правильно чистити зуби в цьому випадку. Будь-який лікар, що надає ортодонтичні послуги, повинен грамотно проінформувати вас, як правильно підтримувати чистоту брекетів і зубів.
Не можна лікувати зуби за допомогою систем брекетів в наступних випадках: сильна алергія, захворювання психічного характеру, а також важкий пародонтит.
Естетичні зуби правильної форми – це невід’ємна складова успішної людини, що живе в ногу з часом. Часто людей зупиняє “перспектива” ходити з брекетами до 1,5 роки. Чомусь вони вважають, що це неестетично. Це не так. Яскраві прикраси на брекетах, створюють неповторне яскраве враження. Як приклад можна привести Сінді Кроуфорд. Вона виходила на подіум з брекетами, абсолютно не соромлячись. Вона знала, що сліпуча посмішка це саме те, чого їй бракує.


Київ, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Луцьк, Вінниця, Чернівці, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Черкаси, Житомир, Нововолинськ, Біла Церква, Коломия, Самбір, Полтава, Кам'янець-Подільський, Червоноград, Стрий, Хуст, Умань, Ковель, Мукачево, Новояворівськ, Жовква, Золочів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *