Як правильно визначитися з лікарем і клінікою?

Чим керуватися при виборі стоматолога? Кому довірити свої зуби? Що краще, скористатися послугами професора з величезним багажем досвіду або талановитого фахівця, озброєного новими знаннями? На жаль, правильної відповіді тут немає. Можна тільки дати рекомендації, якими треба керуватися при виборі доктора і клініки:
– Лікар повинен мати досвід в ортодонтичній сфері. І чималий. Визначитися можна, поставивши питання: “Скільки людей ви лікуєте зараз”?
– Найчастіше можливе використання різних систем і брекетів, лікар зобов’язаний дати вибір, яку систему або брекети ви використовуватимете.
– Пам’ятаєте, що перед тим, як почати лікування треба зробити рентгенівське дослідження зубів, виготовити моделі щелеп, сфотографувати обличчя і зуби. Якщо у вас не попросили пройти мінімальну діагностику, подумайте ще раз, чи лікуватися у цього лікаря.
– Лікар, що обіцяє вилікувати вас менше ніж за півроку, швидше за все говорить неправду.
– Лікар заздалегідь повинен повідомити про ретельну гігієну і періодичність чищення зубів в стоматології.
– Інструменти для ортодонотичного лікування недешеві, іноді клініки починають економити на них. Стежте, щоб кожен інструмент діставався із стерильної упаковки.

Усі матеріали носять виключно інформаційний характер. Якщо вас турбує зубний біль, або інші стоматологічні проблеми - будь-ласка, зверніться за консультацією до лікаря. (Безкоштовні консультації у м. Києві та м. Одесса)

Теги: дентал іт адреса, дентал іт львів адреса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *