Коли починати лікувати зуби, які неправильно ростуть


Вперше треба сходити до лікаря-ортодонта як тільки прорізатиметься перший нормальний зуб, це відбувається приблизно у віці 6 років. Позаду молочних зубів починає рости перший корінний зуб, який в майбутньому довго служитиме своєму хазяїну. Головне визначитися, чи потрібна ортодонтична корекція зубів і коли її слід почати. Природно, що корекція форми зубів протікає з невеликим дискомфортом і витратами як часу, так і засобів. Перед тим, як починати лікувати пацієнтів, нехай навіть найменших, треба переконатися в їх бажанні. Якщо дитина буде проти лікування, корекція не буде така ефективна, як повинна.

Взагалі-то, ортодонтичне лікування можна робити у будь-якому віці. Тут вже визначальним чинником є кількість зубів, що залишилися у людини, і який стан тканин пародонту. Чим пізніше лікувати дефекти зубного ряду, тим складніше буде перенести увесь процес лікування, це пов’язано зі зниженням компенсаторних властивостей людського організму. Якщо доросла людина вирішить скористатися послугами лікаря-ортодонта і вилікувати дефекти зубного ряду, то в основному це залежатиме від стану тканин, що оточують зуби. Зустрівши які-небудь патологічні зміни, стоматолог повинен буде переглянути методику лікування. Головне – не зашкодити.


Київ, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Луцьк, Вінниця, Чернівці, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Черкаси, Житомир, Нововолинськ, Біла Церква, Коломия, Самбір, Полтава, Кам'янець-Подільський, Червоноград, Стрий, Хуст, Умань, Ковель, Мукачево, Новояворівськ, Жовква, Золочів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Теги: неправильно ростуть зуби, неправильний ріст зубів, неправильно росте зуб

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *