Що ж повинні робити батьки, щоб не допустити дефекти прикусу зубів у дитини

Якщо немає можливості годувати дитину грудьми, потрібно купите для неї в аптеці спеціальну соску для пляшки з маленьким отвором. Молоко вільно не литиметься, а дитині доведеться смоктати. Не купуйте занадто довгу соску, через неї зміниться положення язика і витягуватимуться щоки.

При годуванні з пляшки тримайте дитину так само, як і під час грудного годування. Не можна класти дитину в ліжечко із закиненою назад головою.

Стежте за сном вашої дитини: міняйте пози, щоб він не спав постійно на животі, боці або спині. Подушка має бути рівна і невелика.

Не допускайте, щоб дитина смоктала палець. Від цієї звички треба позбавлятися. В деяких випадках можна змінити режим годування.

Можна звернутися до лікаря-невропатолога, для зниження збудливості дитини. Відучуйте дитину від соски-пустушки вже з дев’яти місяців, це допоможе уникнути проблем з формуванням зубів. Як тільки у дитини з’являються перші зуби, починайте помалу годувати дитину твердою їжею, треба щоб вона звикла жувати.

Пам’ятайте, що краще нехай дитина втомиться жувати, чим у неї будуть проблеми зі слабкими м’язами і зубами в майбутньому.

Якщо все-таки з’явилися проблеми з прикусом, не затягуйте і запишіться на прийом до лікаря-ортодонта. Він займається проблемами неправильного прикусу.

Усі матеріали носять виключно інформаційний характер. Якщо вас турбує зубний біль, або інші стоматологічні проблеми - будь-ласка, зверніться за консультацією до лікаря. (Безкоштовні консультації у м. Києві та м. Одесса)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *