Бюгельне протезування: дугоподібні протези, бюгель кламерний

Дугоподібні протези називаються бюгельними через свою конструкцію, яка має форму дуги. Ця конструкція служить опорою не лише для ясен, але і для наших різців. На відміну від звичайних пластмасових конструкцій, бюгельна прикріпляється за рахунок своєї тонкої металевої конструкції. Саме з цієї причини такий протез не особливо помітний, довговічний і зручніший. Стоматологічні клініки зазвичай пропонують своїм пацієнтам два види протезування за допомогою бюгельної конструкції, це метод замкового кріплення і кламерне кріплення.

Бюгель кламерний є особливою конструкцію, яка дуже щільно фіксується на зубі за рахунок кламерів. Обточування сусідніх іклів не потрібно, але така конструкція кріплення може бути помітна. Якщо кріплення виконані у вигляді замків, то вони практично не будуть помітні при носінні. Такі кріплення зазвичай мають дві частини. Одна частина розташовується на мосту з металокераміки. Друга частина розташовується на каркасі, який знімається. Таким чином, обидві частини можна у будь-який час і відстібати, і пристібати. Другий вид кріплення – замковий називається комбінованим, оскільки в нім поєднується і металокераміка і знімні конструкції.

Бюгельні конструкції досить поширені через зручність і тому, що вони не шкодять яснам. Вони можуть використовуватися як при повному відновленні, так і при частковому. Так само можна використати їх при відновленні з опорою на самі імпланти. Кріплення виготовляються із сплавів високої якості, що дозволяє цій конструкції служити достатньо довго. Вони настільки міцні, зручні і досить довговічні, що знайти аналоги їх практично не можливо. Пацієнтам, у яких спостерігаються проблеми з кишечником або шлунком, а також схильність до алергії, бюгельні конструкції підходять просто ідеально. Ця конструкція досить естетична і довговічна, а також прекрасно відновлює усі необхідні природні функції щелепи. Пацієнти носять такі конструкції, не помічаючи їх. Під ними не потоншується м’яка тканина. А під пластмасовими протезами емаль схильна до руйнування, і їх треба буде міняти кожні два роки у міру того, як ясна змінюють свою форму. Цю конструкцію досить чистити так само як звичайні зуби. Доглядати за штучними різцями і іклами просто необхідно, не варто легковажно вважати, що гігієнічний догляд за ними не вимагається. Чим краще ви дивитиметеся за ними, тим довше вони радуватимуть вас, і вашу ротову порожнину і тим рідше ви звертатиметеся до дантистів.

Усі матеріали носять виключно інформаційний характер. Якщо вас турбує зубний біль, або інші стоматологічні проблеми - будь-ласка, зверніться за консультацією до лікаря. (Безкоштовні консультації у м. Києві та м. Одесса)

Теги: Що робити якщо емаль потоншується, як виглядає кламерний бюгель

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *