Як лікувати гінгівіт: швидка допомога вашим яснам

Гінгівіт – хвороба украй неприємна. Це запалення ясен, яке супроводжується кровоточивістю, хворобливими набряками і почервонінням. Протікати гінгівіт може в різній формі: гострій, хронічній і рецидивуючію. Виникненню хвороби сприяє декілька чинників. І тільки досвідчений стоматолог знає, як лікувати гінгівіт, щоб він в майбутньому не дав ніяких ускладнень. Головна причина гінгівіту – це банальне недотримання гігієни ротової порожнини. Людина, яка не доглядає за своїми зубами, ризикує опинитися в кріслі у пародонтолога (фахівця з хвороб ясен) в самий найближчий час. Якщо ви бажаєте вилікувати гінгівіт швидко і грамотно, не займайтеся самолікуванням! Зверніться до хорошого лікаря.

Що сприяє появі гінгівіту?

Умовно причини появи запалення ясен можна розділити на зовнішні і внутрішні. До внутрішніх відносяться неполадки усередині самого організму людини. Їх кілька:

  1. Ріст корінних зубів. Іноді буває, що зуб, який росте сильно травмує ясна, викликаючи кровотечу, і надалі гінгівіт.
  2. Нестача вітамінів, зниження загального і місцевого імунітету.
  3. Захворювання травлення.
  4. Інфекційні захворювання. До інфекційного гінгівіту більше схильні маленькі діти, у яких доки імунітет формується. Як лікувати гінгівіт у дітей, підкаже дитячий стоматолог.
  5. Наявність в ротовій порожнині нелікованих зубів, уражених карієсом.

До зовнішніх причин гінгівіту можна віднести травми фізичні, опіки ротової порожнини, опромінення, тривалу дію на організм важких металів (вісмут і свинець). У підлітковому віці і при вагітності, коли йде активна перебудова організму, гінгівіт зустрічається найчастіше.

Головні ознаки гінгівіту

Як дізнатися, що у вас розвивається гінгівіт? Кровоточивість ясен, що супроводжується гострим болем або печінням, – перша ознака неполадок в ротовій порожнині. Гінгівіт гострий супроводжується кровоточивістю і збільшенням ясен, під час переходу процесу в хронічний ці симптоми доповнюються іншими. Оскільки гінгівіт хронічний має декілька форм, прояви хвороби можуть розрізнятися. Гінгівіт катаральний характеризується хворобливими відчуттями, які виникають, коли людина пережовує тверду їжу і чистить зуби жорсткою щіткою.

Усі матеріали носять виключно інформаційний характер. Якщо вас турбує зубний біль, або інші стоматологічні проблеми - будь-ласка, зверніться за консультацією до лікаря. (Безкоштовні консультації у м. Києві та м. Одесса)

Теги: як лікувати гінгівіт, лікування гінгівіту, чим лікувати гінгівіт

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *