Лікування пародонтита лазером

Пародонтит є серйозним захворюванням порожнини рота, яке може привести до повної втрати зубів. Тому лікувати пародонтит треба своєчасно. Його першими ознаками є поява крові на зубній щітці, біль при жуванні, неприємний запах, почервоніння або неприродна блідість ясен. Причиною захворювання може бути нерегулярний догляд за порожниною рота, недостатнє жувальне навантаження на щелепи, краї пломб і коронок, що виступають, травмують ясна, а також генетична схильність. Механізм хвороби полягає в скупчуванні на емалі зуба біля ясен нальоту з бактерій і продуктів, які вони утворюють в процесі своєї життєдіяльності. Якщо на цьому етапі не почати лікування, бактерії проникають глибше, утворюючи пародонтозну кишеню. Несвоєчасне лікування ще більше посилить ситуацію.

Найефективнішим методом лікування пародонтита, на сьогодні, є лікування лазером. За допомогою лазерного променя, на відміну від застосування механічної дії, можна досягти стерильного очищення пародонтозних кишень. Лазер впливає на основних винуватців захворювання – на патогенну мікрофлору, яка викликає руйнування і запалення тканин. Після першої ж процедури стає помітним ефект лазерної терапії, зменшується кровоточивість, запалення, з кишень не виділяється сукровиця і гній, проходять больові відчуття під час жування.

Лікування пародонтита лазером проводиться, як початковій стадії захворювання, так і для лікування важких його форм. Для видалення інфікованих тканин використовується сучасна лазерна методика, яка полягає в нанесенні на ясна унікального препарату з хлорофілом, під дією якого відбувається реакція його з патологічними тканинами. В результаті цієї реакції утворюються речовини, багаті киснем. Реакція триває 30 хвилин, після чого відбувається лікування лазером. Після однієї такої процедури знімається запалення і кровоточивість.

Це високоефективний метод, при якому патогенна мікрофлора як би випаровується з рота, легко очищається і дезинфікується пришийна область зубів і важкодоступні пародонтозні кишені. Окрім цього, промінь лазера чинить благотворну дію на емаль зубів, він немов полірує її. Велике значення для пацієнтів має безкровність і безтравматичність методу, оскільки традиційний спосіб лікування пов’язаний з хворобливими відчуттями і дискомфортом – кишені очищалися за допомогою спеціальних гачків-кюрет.

Лікування пародонтита лазером проходить безболісно, в деяких випадках застосовується лише легка місцева анестезія. Безкровність і безболісність пояснюється тим, що лазерний промінь, розтинаючи нервові закінчення і капіляри, тут же їх сполучає. Однією з переваг лікування лазером є швидка регенерація тканин – стимулювання обмінних процесів в тканинах, їх відновлення, прискорення синтезу нових клітин.

Усі матеріали носять виключно інформаційний характер. Якщо вас турбує зубний біль, або інші стоматологічні проблеми - будь-ласка, зверніться за консультацією до лікаря. (Безкоштовні консультації у м. Києві та м. Одесса)

Теги: лікування пародонтозу лазером, пародонтит лікування ціна, Лікування пародонта y lviv

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *