Прикраса зубів скайсами і стразами: симпатично і цілком безпечно

Бажання людини прикрашати себе з’явилося дуже давно: різні татуювання, макіяж, ювелірні прикраси, сережки у вухах, красивий одяг, – усе це з’явилося одночасно з самою людиною. Як би дивно не звучало, але в древні часи люди прикрашали коштовними каменями навіть зуби. Але відмінність від інкрустації зубів в ті часи і на сьогодні дуже велике. Раніше люди травмували емаль і сам зуб, а сучасні технології і розробки дозволяють інкрустувати стрази в зуб без жодної шкоди. Давайте по порядку.

Що таке скайси?
Скайси – це ювелірні вироби для прикраси зубів. Найпопулярніші – це прозорі скайси, але є багато інших колірних рішень і форм. Така декоративна прикраса зубів надає посмішці сліпучий блиск, коли на кристал потрапляють промені світла. Окрім ефектності і естетизму, скайс можна використати в практичних цілях, наприклад, приховати деякі дефекти зуба. Встановити стразу можна як на рідний зуб, так і на пломбу або коронку. Установка зазвичай робиться на верхній щелепі збоку, але це не принципово, можна вибрати будь-яке місце для скайса. Діаметр страза зазвичай складає від 2 до 2,5 мм.

Краса вимагає жертв?
Ні. Сучасні досягнення в області стоматології дозволяють провести процедуру інкрустації скайса без шкоди для зубів. Вся річ у тому, що не так давно для інкрустації дорогоцінного металу доводилося робити отвір в зубі, що, поза сумнівом, доставляло незручності, оскільки зуб ставав чутливим до перепадів температури. Скайси не вимагають таких жертв. Стрази мають із зворотного боку відповідну поверхню для кріплення до зуба за допомогою стоматологічного матеріалу. Така технологія не завдає шкоди зубу і емалі, а також через час страз легко зняти і зуб буде в колишньому стані. Скайси гігієнічні і безпечні для здоров’я, тому блищати красою тепер можна без жертв.

Як проводиться установка скайса?
Процедура інкрустації проводиться досить просто і не займає багато часу, а також вона абсолютно безболісна. Спочатку стоматолог знімає спеціальною пастою наліт і різні барвники, і полірує зуб. Потім наносить гель, який готує зуб до сприйняття адгезиву. Після цього наноситься клей, або адгезив, кріпиться скайс і просвічується фотополімерною лампою. Все. Страз став маленькою частинкою вашого зуба. Усі процедури зайняли за часом не більше 15 хвилин. До речі, інкрустують страз тільки на здоровий зуб, тому якщо є карієс, його обов’язково заздалегідь вилікують. Звикання до стразу настане майже відразу, адже скайс зроблений спеціально для цих цілей і є майже плоским.

Як доглядати за скайсом?
Догляд за зубом із стразом не відрізняється від звичайного догляду. Просто треба не забувати чистити зуби регулярно 2 рази в день, тоді наліт і потьмяніння скайсу не загрожують. Також не бажано при вживанні твердих продуктів допускати навантаження на зуб із стразом. Якщо регулярно чистити зуби і дотримуватися рекомендацій, прикраса протримається впродовж 2-4 років.

Вартість послуг, або економити – не можна
Ціна на встановлення скайса цілком прийнятна, оскільки не варто забувати, що страз триматиметься тривалий час. Не намагайтеся заощадити на послугах стоматологічної клініки і зробити інкрустацію в домашніх умовах. Таким чином можна пошкодити емаль зуба, а страз довго не протриматиметься.

Видалення скайса
Ні в якому разі не можна намагатися видалити стразу самостійно, можна пошкодити зуб. Необхідно звернутися до стоматолога і, судячи з відгуків, процедура по видаленню скайса буде проведена миттєво, безболісно і без шкоди для зуба.

Краса без жертв!
Очевидно, що встановлення скайса абсолютно нешкідливе для зубів і не має побічних ефектів. А також ціна більш ніж прийнятна для такого тривалого терміну носіння блискучої прикраси. Ще один плюс в тому, що щоденний догляд за стразом дисциплінує і чищення зубів, окрім користі, приноситиме і естетичне задоволення, оскільки обов’язково захочеться помилуватися блискучим камінчиком на своєму зубі. Тому можна без зайвих занепокоєнь прикрашати свої зуби.

Усі матеріали носять виключно інформаційний характер. Якщо вас турбує зубний біль, або інші стоматологічні проблеми - будь-ласка, зверніться за консультацією до лікаря. (Безкоштовні консультації у м. Києві та м. Одесса)

Теги: скайси ціна, камінчик в зубі, камінчик на зуб ціна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *