Як вибрати електричну зубну щітку для максимальної ефективності чищення

Сучасні технології дозволяють піклуватися про здоров’я зубів на якісно новому рівні. Зубні щітки нового покоління є не гігієнічними пристосуваннями, а профілактичними пристроями, що дозволяють очищати зуби і порожнину рота від хвороботворних мікроорганізмів. Підбір електричної зубної щітки треба проводити, знаючи особливості саме Ваших зубів. Тобто, якщо зубна емаль дуже чутлива, купувати електричну зубну щітку з прямокутною голівкою не слід. Це обумовлено тим, що ворсинки на такій щітці роблять тільки горизонтальні рухи, що відрізняються підвищеною абразивною дією. Перш ніж купувати зубну щітку, треба знати, які вони бувають.

Електричні зубні щітки, які вони бувають?
Різновидів електричних зубних щіток багато.

За типом живлення:

  • від розетки, такі щітки рідко бувають зручними, адже дріт не завжди може дотягнутися до джерела живлення;
  • від акумулятора. Це досить зручний і економічний варіант;
  • від батарей. Найпоширеніший і зручніший варіант, треба тільки вчасно згадувати про заміну батарей.

Клас щітки
Окрім цього вже малоактуального на сьогодні критерію, варто звернути увагу до якого класу відноситься екземпляр, що розглядається Вами. З точки зору сфери застосування можна виділити ще два види зубних щіток:

  • гігієнічні. Вони призначаються для догляду за здоровими зубами. Цей вид зубних щіток представляє перші два покоління електричних зубних щіток, які, вже можна сказати, пережили себе, тим більше що похвалитися здоровими зубами рідко хто може. Відрізнити їх можна по однорівневій щетині;
  • профілактичні. Ці засоби гігієни відрізняються широким спектром різних форм і компонуванням щетини (довжина і розташування пучків, їх жорсткість). Досконаліші технічні характеристики таких щіток говорять про те, що вони можуть впоратися з чищенням самих важкодоступних місць. Частенько насадки профілактичних зубних щіток нагадують елемент інструменту з кабінету стоматолога. Основна перевага таких щіток — більший ресурс і висока очищувальна здатність.

Розмір голівки важливий!
Зубні щітки розрізняються за розміром голівки. Великі, маленькі і середні — вибір має бути у бік менших розмірів, оскільки маніпулювати такою щіткою буде простіше. Ще краще віддати перевагу щітці, у якої можна без зусиль поміняти насадку, на нову – це дуже важливо, адже купівля досить не дешева.

При купівлі електричної зубної щітки є сенс відразу звернути увагу на наявність додаткових насадок і доступність продажу змінних голівок.

Що новенького у світі зубних щіток?
Зараз можна знайти не лише звичайну зубну щітку на батареях, виробники пропонують наступні різновиди:

  • ультразвукова зубна щітка. Такий пристрій краще справляється з твердим зубним нальотом і ретельніше очищає зубну емаль, але одночасно вона знижує термін служби пломб і коронок і ін. Така електрична щітка показана в застосуванні тільки для здорових зубів.
  • іонна зубна щітка. З приводу корисності використання цього пристрою стоматологи досі сперечаються, адже іонізація виконує ті ж функції, які може і звичайна щітка, якщо її використати правильно.

На що ще звернути увагу?
Зубна щітка на батареях або акумуляторі повинна використовуватися з урахуванням різних нюансів, тому краще пошукати таку щітку, яка має додаткові функції. Сигнал про тривалість чищення зубів допоможе зрозуміти, що процедура занадто затягнулася. Декілька швидкостей чищення також дуже потрібна функція.
Купуючи зубну щітку на батареях, краще витратити більше грошей, і вибрати якісний пристрій, що відповідає вимогам якості і безпеки. Перш ніж йти в магазин вибирати щітку, пошукайте, які є виробники і які щітки випускають, прочитайте відгуки на пристрої і порівняйте ціни. Хоча і ходити, може, нікуди не доведеться – можна все купити через інтернет.

Звичайно, яку щітку купити вибирати Вам, але краще за порадою звернутися до стоматолога, який прекрасно орієнтується в новинках, пропонованих виробниками, для оральної гігієни. Бережіть свої зуби, і вони скажуть вам «спасибі».

Усі матеріали носять виключно інформаційний характер. Якщо вас турбує зубний біль, або інші стоматологічні проблеми - будь-ласка, зверніться за консультацією до лікаря. (Безкоштовні консультації у м. Києві та м. Одесса)

Теги: Електричні дитячі зубні щітки, зубна щітка електрична, електричні зубні щітки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *