Невидимі брекети: як таємно виправити прикус

Про виправлення зубів і вирівнювання прикусу мріє багато хто, але не усі готові ходити з видимою металевою конструкцією у роті. На щастя, в кінці минулого століття були винайдені невидимі брекети, які зараз отримали широке поширення і можуть бути встановлені практично у будь-якому центрі ортодонтії.

Умовно невидимі брекети

Перш ніж говорити про повністю невидимі брекети, коротко зупинимося на методах виправлення прикусу, які позиціонуються як непомітні. По-перше, це сапфірові брекети. Вони, як і більшість інших брекет-систем встановлюються на зовнішню поверхню зубів. А своєї невидимості досягають за рахунок прозорості матеріалу. Ці брекети дійсно малопомітні, але все таки розгледіти їх можна, особливо, якщо вони сполучені металевою дугою. По-друге, непомітними називають брекети з кераміки. Вони за кольором і структурою наближаються до емалі зубів і тому, дійсно, не впадають у вічі.

Непомітне лікування

По-справжньому непомітними можна назвати тільки один різновид брекетів – лінгвальні брекети. Вони встановлюються з внутрішньої, жувальної сторони зубів і абсолютно не видні ні при посмішці, ні під час розмови. Побачити їх можна, тільки заглянувши в широко відкритий рот. Так що знати про них будете тільки ви і ваш ортодонт. Встановлювати невидимі лінгвальні брекети можна з дванадцяти років, коли усі молочні зуби замінилися постійними. Лінгвальні брекети можуть бути лігатурними, тобто дуга міцно закріплюється в замку і брекети вимагають частого регулювання свого розміру, у міру випрямлення зубів. Бувають і безлігатурні лінгвальні брекети, в яких дуга вільно ковзає в пазах замків, і тиск на зуби регулюється самостійно.

Усі матеріали носять виключно інформаційний характер. Якщо вас турбує зубний біль, або інші стоматологічні проблеми - будь-ласка, зверніться за консультацією до лікаря. (Безкоштовні консультації у м. Києві та м. Одесса)

Теги: брекети у львові, брекети ціни львів, брекети львів відгуки

Коментарі 1 коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *