Сапфірові брекети: переваги і недоліки

Один з самих естетично привабливих методів вирівнювання зубів – носіння сапфірових брекетів. Вони не впадають у вічі, і при цьому виглядають як дорога прикраса, надаючи посмішці особливий блиск і шарм. Такі брекет-системи вибирають ті, для кого зовнішність має первинне значення.

Конструкція сапфірових брекетів

Сапфірові брекети відносяться до вестибулярних систем, тобто до тих, які розташовуються на зовнішній поверхні зубів. З усіх вестибулярних брекетів сапфірові вважаються самими непомітними і за цим параметром поступаються тільки лінгвальним, які закріплюються на внутрішній стороні зубної поверхні.

Вони складаються з:

  1. Прозорих пластин, виготовлених з кристалів штучного сапфіра, які приклеюються до передньої поверхні зубів.
  2. Дуги з металу, яка сполучає і утримує в потрібному положенні сапфірові пластини. Дуга може бути як з чистого металу, так і із спеціальним напиленням, яке робить її практично непомітною.
  3. Лігатур – гумок, які допомагають прикріпити кожну пластинку до дуги. Сапфірові брекети можуть бути і безлігатурними, в цьому варіанті дуга кріпиться до пластин за допомогою спеціальних замків. Такі брекети ще називають саморегулювальними, тому що дуга не зафіксована жорстко і самостійно міняє тиск на зуби залежно від їх положення.

Як виглядають сапфірові брекети?

Вони схожі на коштовні камені, прикріплені до зубів. Самі сапфіри у вічі не впадають, але на зубах помітний їх блиск. Видна буває тонка металева дуга, яка їх сполучає. У разі, якщо дуга покрита білим напиленням, її теж практично не видно.

Усі матеріали носять виключно інформаційний характер. Якщо вас турбує зубний біль, або інші стоматологічні проблеми - будь-ласка, зверніться за консультацією до лікаря. (Безкоштовні консультації у м. Києві та м. Одесса)

Теги: сапфірові брекети львів, переваги сапфірних брекетів

Коментарі 1 коментар

  • Цікаво було дізнатися про сапфірові брекети, чула якось про них. Справа в тому, що сестрі потрібно підібрати зручні та ефективні брекети, то мені ця інформація доречна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *