Звукова і ультразвукова зубна щітка – що краще?

Останнім часом на ринку з’являється багато цікавих новинок в області товарів для здоров’я. Одна з них – це звукові і ультразвукові зубні щітки. Чим відрізняються вони один від одного?
Від генератора частот в звукових щітках поширюється звукова коливальна хвиля, яка своїми вібраціями як би “збиває” воду, слину і зубну пасту. У міжзубних просторах утворюється наліт, який за допомогою традиційної зубної щітки неможливо видалити, а ось гомогенна суміш, яка утворюється при роботі генератора частот, може проникати в самі важкодоступні місця. Звукові коливання до того ж можуть пом’якшити наліт і швидше його видалити. Позитивними моментами застосування таких щіток є їх гігієнічність і здатність очищати зуби дуже дбайливо, а також здатність ворсинок, здійснюючи мікрорухи, масажувати ясна, тим самим  посилюючи мікроциркуляцію крові і попереджаючи деякі захворювання порожнини рота. У звукових щітках  здійснюються рухи з частотою від 3000 до 7500 в хвилину.
У ультразвукових зубних щітках відбувається перетворення електричної енергії в механічні коливання. Їх частота складає 1,6 – 1,7 МГц.  При цьому в пружному середовищі створюються коливання, з частотою 102 мільйони за хвилину на відстані, близько 4 мм від щетинок. Це дає можливість знищувати патогенну мікрофлору не лише на поверхні зубів, але і на їх шийках. Ультразвук може руйнувати бактерії і позбавляти зуби від тютюнового і харчового нальоту.
Здатність ультразвуку покращувати мікроциркуляцію крові в тканинах ясен, чинити спазмолітичну, розсмоктувальну і болезаспокійливу дію, застосовується стоматологами при лікуванні багатьох захворювань порожнини рота. Завдяки застосуванню ультразвукових зубних щіток значно краще засвоюються корисні речовини і мікроелементи, які знаходяться в зубних пастах, а самої пасти досить всього половини тієї кількості, яка застосовується при використанні інших зубних щіток.
Сучасний  ринок пропонує моделі, які працюють з використанням двох частот. Це професійні системи чищення ясен і зубів, але вони з успіхом можуть використовуватися і в домашніх умовах. З їх допомогою здійснюється не лише очищення ротової порожнини, але і її лікування при чутливості, кровоточивості, запальних явищах ясен.
На чому зупинити свій вибір – ви вирішуватимете разом зі своїм стоматологом, але, у будь-якому випадку, застосування нових моделей зубних щіток дозволить вам мати здорові зуби і красиву посмішку.

Усі матеріали носять виключно інформаційний характер. Якщо вас турбує зубний біль, або інші стоматологічні проблеми - будь-ласка, зверніться за консультацією до лікаря. (Безкоштовні консультації у м. Києві та м. Одесса)

Теги: ультразвукова зубна щітка, ультразвукова щітка, ультразвукові зубні щітки

Коментарі 1 коментар

  • У мене ультразвукова зубна щітка. Придбала її, бо сподівалася, що вона допоможе мені видалити тютюновий наліт. Нажаль, цю функцію вона не виконує, але чистить зуби відмінно!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *