На прийомі у стоматолога гігієніста

Якщо регулярно проходити огляди порожнини рота, то на лікування буде витрачено значно менше засобів і часу, адже тоді захворювання виявляться на ранніх стадіях. Ретельне обстеження дасть об’єктивну оцінку стану Вашої порожнини рота.

Головна проблема більшості людей – зубні відкладення, найбільш ефективний спосіб їх видалення – швейцарський апарат Air Flow. Він робить цю процедуру швидкою і безболісною. У 1987 г цим апаратом були пройдені клінічні випробування, на яких була підтверджена його ефективність і безпека. Air Flow за допомогою ультразвуку знімає зубний камінь.

Після цього за рахунок поданої під тиском суміші з бікарбонату натрію і лимонної кислоти видаляється наліт від їжі, чаю, кави, тютюну. Щоб уникнути того, що розпиляло абразиву до повітряного струменя додається водний спрей, який змиває кристали соди і зменшує нагрів поверхні зуба. Після проводиться полірування емалі абразивними пастами (запобігає утворенню зубного нальоту впродовж деякого часу), очищення міжзубних просторів за допомогою спеціальних засобів.

І, нарешті, завершальним етапом проводиться флюоризація – насичення фтором тканин зубів для підвищення стійкості емалі до зовнішніх дій. Тут лікарем використовуються фторвмісні пасти, гелі, лаки, обполіскувачі.

Професійне чищення зубів і полірування емалі найчастіше проводиться перед стоматологічним лікуванням. Чистота поверхні потрібна для визначення кольору зуба при підборі відтінку пломби або облицювального матеріалу зубного протеза. Гігієніста рекомендується відвідувати не рідше за 1 раз за півріччя. Лікар-гігієніст підкаже вам рекомендації по індивідуальній гігієні, покаже правильну техніку чищення зубів, усуне недоліки. У кінці первинного прийому фахівець видасть пам’ятку по догляду за зубами і порожниною рота, де Ви ознайомитеся з основними вимогами до зубних щіток, флосів, йоршиків, обполіскувачів. Наслідуючи ці рекомендації ви навряд зіткнетеся з серйозними проблемами, пов’язаними із захворюваннями порожнини рота.

Усі матеріали носять виключно інформаційний характер. Якщо вас турбує зубний біль, або інші стоматологічні проблеми - будь-ласка, зверніться за консультацією до лікаря. (Безкоштовні консультації у м. Києві та м. Одесса)

Теги: адреси дитячих стоматологій у львові, що робить зубний гігієніст, зубний гігієніст

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *