Що таке професійна гігієна порожнини рота і як вона проводиться

Невід’ємним етапом стоматологічних лікувальних заходів є професійна гігієна порожнини рота, яка полягає у видаленні зубного м’якого нальоту і зубних каменів. Але ця процедура виконується тільки стоматологом або лікарем-гігієністом. Спочатку чистяться зубні камені, потім пігментований наліт, а потім зуби покриваються спеціальним фторвмісним лаком. Назубні відкладення видаляються декількома способами.

Найефективнішим способом видалення зубного каменю є застосування ультразвукового апарату (скалера), або ручними інструментами. Ультразвуковий скалер створює коливальні рухи в результаті яких зубні камені збиваються. Потім проводяться процедури по зняттю пігментованого зубного нальоту, для чого використовується порошково-струйна дія Air – flow – це спрямоване подання струменя аерозолю, що містить воду і абразивний засіб, яка і збиває темний наліт. Зуби стають на два тони світліша, але цей ефект не назавжди. Після проведення усіх цих процедур лікар-стоматолог покриває зуби фторвмісним гелем або лаком, для усунення підвищеної чутливості емалі.
У результаті уся процедура чищення зубів займає від 30 до 90 хвилин.
Так, щоб уникнути виникнення проблем, пов’язаних із станом порожнини рота, потрібна ретельна домашня гігієна і регулярні огляди у стоматолога, який у разі потреби зможе провести професійну гігієну порожнини рота. Тоді ви зможете сміливо посміхатися і гордитися своєю посмішкою!

Усі матеріали носять виключно інформаційний характер. Якщо вас турбує зубний біль, або інші стоматологічні проблеми - будь-ласка, зверніться за консультацією до лікаря. (Безкоштовні консультації у м. Києві та м. Одесса)

Теги: професійна гігієна ціна, гігієна рота ціна львів, що таке гігієна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *